Skip to content
All On Four İmplant Nedir? İmplant Tedavisi Fiyatları
Konya All On Four İmplant

Diş tedavilerinde belki de en sık duyduğumuz yöntemlerden biri implanttır. Yaklaşık 40 yılı aşkın süredir kullanılan ve başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış olan implant, kendi içerisinde farklı tekniklerle de gerçekleştirilebilmektedir. Bunlardan biri olan Konya All On Four İmplant, aslında uzun dönem implant tedavilerine çözüm olarak geliştirilmiştir diyebiliriz.

Peki, All On Four İmplant nedir? Kimlere yapılır? Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından uygulanan bu implantın ömrü ne kadardır? Konya İmplant fiyatları nedir?

 

All On Four İmplant Nedir?

Konya All On Four İmplant, geçmişi genel itibariyle tüm implant tedavilerine kadar uzanan ve geçerliliği Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından da kanıtlanmış implant tedavisi yöntemlerinden biridir. Diş ve çevresinde gerçekleşen yapısal bozuklukları tedavi etmek amacıyla kullanılan bu yöntem, özellikle uzun dönem tedavi gerektiren tekniklere alternatif olma özelliği taşımakta, hastaların daha kısa sürede iyileşmesini sağlamaktadır.

Alt çene bölgesinde azı dişlerinin bulunduğu alanda kemik erimesinin görülmesiyle zorlaşan Konya implant tedavisi, bu noktada yerini Konya All On Four İmplant tedavisine bırakır ve 1 yılı geçen tedavi süreleri ile yüksek maliyetlerini ortadan kalkmasını sağlar. Hastalar, All On Four İmplant tekniği ile sabit protezlere kavuşurken tedavi süresince dişsiz yaşama olasılığını da ortadan kaldırmış olurlar. Peki, All On Four İmplant tedavisi nasıl uygulanır?

Konya All On Four İmplant tedavisinde Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu hastadan ölçü alarak geçici protezleri hazırlar. Lokal anesteziye başvurularak uygulanan bu tedavide, uygun görülen dişler çekilerek yerine implantlar yerleştirilerek geçici protezlerin implantlara uygulanması sağlanır. Bu sayede hastalar dişsiz kalmadan tedavi sürecini devam ettirme imkânı bulur.

 

Konya All On Four İmplant tedavisi kimlere yapılır?

All On Four İmplant tekniği genel itibariyle implant tedavisinin uzun ve sancılı olması nedeniyle uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak hastanın bilinen implant tedavisine uygun olmaması veya buna engel teşkil edecek bir durumunun olması halinde Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından sık başvurulan Konya implant tedavisi yöntemleri arasında yer almaktadır.

konya implant fiyatlari

Tüm bunlar ile All On Four İmplant tedavisi kemik büyümesi olan veya kemik gelişimi tamamlanmamış olan bireylerin söz konusu implant tedavisine başvurmamaları önerilmektedir. Özellikle sigara kullanımı çok fazla olan bireyler için de uygun görülmeyen bu tedavinin başarısı Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından başvuran hastayla gerçekleştirilen ilk görüşmede konuşulmakta, gerektiği durumlarda uygulanmayabilmektedir.

 

İmplantın ömrü kaç yıldır?

Konya implant tedavileri arasında sık tercih edilen yöntemlerden olan Konya All On Four İmplant tedavisi hakkında soru işaretleri, uygulanması sonrasındaki ömrü üzerine de yoğunlaşmaktadır. All On Four İmplant tedavisi, düzenli bakım yapıldığında ve kişisel sağlığa önem verildiğinde yıllarca rahatlıkla kullanılabilir.

Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu , özellikle tedavi sonrası sürecin hasta tarafından özenle yönetilmesi sonrasında herhangi bir sorun yaşanmayacağı ve uzun ömürlü kullanımın önünün açılacağı görüşünü taşımaktadır. Tüm bunlara rağmen, tedavi sonuçlandığında Konya implant tekniklerinden All On Four İmplant tedavisi uygulayan Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu süreç hakkında hastaları bilgilendirmekte, en doğru kullanım ile en uzun ömürlü implantlara sahip olabilmenin püf noktaları konusunda bilinçlendirmektedir.

Peki, Konya All On Four İmplant tedavisinin fiyatları nedir?

 

All On Four İmplant fiyatı ne kadar?

Konya implant dendiğinde birçok hastanın aklına uzun süren tedavi ve yüksek maliyetler gelmektedir. Özellikle son dönemlerde bilinirliği oldukça yüksek olan implant tedavilerinin halk arasında da yaygınlaşması ve farklı fiyat aralıklarının bulunmasıyla birçok birey bu tedavi için harcaması gereken tutarı merak etmektedir.

Birçok tedavi yönteminde olduğu gibi Konya All On Four İmplant tedavisinde de belirgin bir fiyat bulunmamaktadır. İmplant fiyatları hastanın tedavi öncesi durumuna göre değişkenlik göstermekte, asıl tutar Konya diş hekimi ile gerçekleştirilen ilk muayene sonrasında belirginleşmektedir. Bu nedenle, Konya implant tedavisi geçirmek isteyen ve buna ihtiyacı olduğunu düşünen kişilerin öncelikli olarak Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu  ile görüşme sağlayıp hem durumu hem de implant fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmesi gerekmektedir.

 

Anahtar Kelimeler: konya all on four implant, konya diş hekimi, konya implant, implant fiyatları

Dr.Hu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği | Konya Diş Hekimi, İmplant, Zirkonyum, Gülüş Tasarımı

 

5/5 - (2 Oylama)
Sohbet Başlat
Randevu İçin Bize Yazın
Merhaba.
Randevu oluşturmak ister misiniz?