Skip to content

Gülümsemenizi

Saklamayın

Hakkımızda

Hasta memnuniyeti ve çalışanlarının mutluluğunu önceleyen ve önemseyen Dr. HU Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2021 yılının sonunda kurulmuştur. Kurucusu ve mesul müdürü Protez Uzmanı Dr. Dt. Hamza ULU, mesleğe ilk başladığı yıllarda 2 yıl özel muayenehanecilik apmıştır. devam eden süreçte Doktora eğitimini kazanmış ve Protetik Diş Tedavisinde “Doktor” ünvanını kazanmıştır. Doktorasını tamaladıktan sonra Gebze/KOCAELİ’nde Özel Beşiroğlu Ağız ve Dİş Sağlığı Merkezi’nde, çok kıymetli meslektaları ile beraber 6 yıl çalışmıştır. Yıllardır hayalini kurduğu Polikliniği, hassas ve detaylı planlamaların ve yılların kazandırdığı tecrübelerin ürünüdür.

Dr.HU Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, başta çalışanlarının huzurlu ve rahat çalışabilmesini amaçlar. Çünkü, her insan, mutlu ve keyifli vakit geçirilen, fikirlerine ve kendilerine değer verilen bir ortamda çalışmak ister. böyle bir çalışma ortamının kaçınılmaz sonucu da, HASTALARIMIZIN, her daim mutlu, sıcak ve güler yüzler görmesidir.

Deneyimli ve bilgili hekimleri, birbirini anlayan, işini severek ve layıkı ile yapan bir ekip kadrosu ile Dr. HU, günceli ve en yeni teknolojiyi takip ederek, HASTALARI için daima en iyiyi yapmayı hedeflemektedir. Yapılan tedaviler, geçici olarak değil, uzun zaman HASTALARIMIZA hizmet verecek şekilde planlanmaktadır.

Ferah ve modern klinik dizaynımız, çok bilinen ve işlek bir konumda olmamız, sizlere daha rahat ulaşabilmemize imkan tanımaktadır.

Sağlıklı günlerde, sağlığınız için görüşmek dileğiyle…

Uzman Kadromuz

Uzm. Dt. Ayşe DURU

Uzm. Dt. Ayşe DURU

Endodonti
Dr Hamza Ulu

Uzm. Dr. Hamza ULU

Protetik Diş Tedavisi

Başlıca Hizmetlerimiz

Kliniğimiz

Adres:Melikşah Mahallesi Melikşah caddesi No:75/1 Meram/KONYA
Telefon:0332 247 4142- 0501 246 4142
Mail:drhuklinik@gmail.com
testimonial-01-3
Uspendisse laoreet arcu vel dui lacinia venenatis aliquam blandit urna leo at vestibulum velit egestas veled ultricies exvitae dictum quam pulvinar nisi magna obortis place.
Jeniffer Watson
Good Corp.
testimonial-02-3
Exvitae laoreet arcu vel dui lacinia venenatis aliquam blandit urna leo at vestibulum velit egestas veled ultricies exbitae dictum quam pulvinar nisi magna obortis nunc.
John Kate
School Teacher
testimonial-03-3
Exvitae laoreet arcu vel dui lacinia venenatis aliquam blandit urna leo at vestibulum velit egestas veled ultricies exbitae dictum quam pulvinar nisi magna obortis nunc.
Sara Parker
Company Owner
Sohbet Başlat
Randevu İçin Bize Yazın
Merhaba.
Randevu oluşturmak ister misiniz?