Skip to content
Hollywood Gülüşü Nedir? Neden ve Nasıl Yapılır?
hollywood smile nedir

Son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan ve bireylerin özellikle güldüklerinde oluşan estetik görünümü güzelleştirme çabası, birçok Konya gülüş tasarımı uygulamalarını da beraberinde getirmiştir. Ünlü camiasında da sıkça görülen estetik uygulamaları arasında yer alan Konya Hollywood gülüşü sıradan bir gülüş tasarımı dışında dişlerin yenilenmesini de kapsamaktadır diyebiliriz. Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından sık uygulanan ve adını ünlülerin gülüşünden ilham alan Konya Hollywood gülüşü, ağırlıklı olarak estetik kaygı taşıyan hastalar tarafından tercih edilmektedir.

 

Peki, Hollywood gülüşü nedir? Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından nasıl uygulanmaktadır? Hollywood gülüşü fiyatları nedir?

 

Hollywood Gülüşü Nedir?

 

Konya Hollywood gülüşü bireylerin daha estetik bir ağız ve diş görünümüne sahip olabilmek için başvurduğu Konya gülüş tasarımı başlığı altında incelenen tedavi yöntemlerinden biridir. Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından sık uygulanan bu yöntem adını Hollywood yıldızlarından almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında birçok ünlü tarafından da tercih edilen Konya Hollywood gülüşü adından ayrı değerlendirildiğinde, diş tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

 

Konya Hollywood gülüşü her ne kadar Konya gülüş tasarımı adı altında inceleniyor olsa da, diş tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Diş kusurlarını yok etme kaygısıyla hastanın Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu ‘ya başvurmasıyla başlayan süreç, bireyin porselen diş kaplaması ile, normalde kemik renginde olan dişlerin beyaz dişe dönüştürülmesiyle sonuçlanmaktadır.

 

Konya Hollywood gülüşü tedavisine başvuran hastaların amaçları genel itibariyle, simetrik bir gülüşe sahip olmak, ağız ve diş bölgesinde estetik görünüm elde etmek ve bunlara bağlı olarak kötü görünümden kaynaklı özgüvensizlik gibi sorunları ortadan kaldırarak yüze oturan ideal bir gülümseme elde etmektir.

 

Peki, Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tarafından sık uygulanan Konya Hollywood gülüşü nasıl uygulanır?

 

Hollywood Gülüşü nasıl yapılır?

 

Diş tedavisi ve Konya gülüş tasarımı adı altında incelenen Konya Hollywood gülüşü için ilk adım Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu ile iletişime geçerek sürecin planlanmasını sağlamaktır. İlk görüşmede doktor, hangi metodu uygulayacağını belirlemekte, detaylı analizleri takip ederek istenen sonuca en uygun tedavi şekline karar vermektedir.

 

Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu tüm sürecin planlamasını gerçekleştirirken, hastanın burun, dudak, çene, diş ve diş etinin yüz ifadesine uyumunu tasarlayacak, en uygun görünümün sağlanacağı tedaviyi uygulamaktadır. Peki tedavi nasıl uygulanmaktadır?

hollywood gulusu nedir

Tedavi sırasında öncelikle diş ve çene yapısını ortaya çıkaracak diş modelleri oluşturulmakta Konya Hollywood gülüşü uygulayacak olan Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu, bilgisayar yardımıyla ideal diş formunu oluşturmaktadır. Bu verilerle diş prototiplerini oluşturarak kişinin dişleri üzerinde kontrol etmektedir. Prototipten hastanın da memnun olmasıyla gerçek dişlerin takılması süreci başlamaktadır. Peki Konya Hollywood gülüşü ne kadar sürmektedir?

 

Hollywood gülüşü ne kadar sürer?

 

Konya Hollywood gülüşü tedavi süresi genel itibariyle orijinal dişlere takılacak olan yeni dişlerin takıldığı zaman dilimini kapsamaktadır. Bu süre genel itibariyle 7-10 gün aralığında olmakta, hastanın istediği ağız ve diş görünümüne ulaşması sağlanmaktadır. Ancak tam istenen görünümün elde edilememesini içeren bazı durumlarda tedavi süresi uzayabilmekte, yeni prototipler ile tedavi süresi uzayabilmektedir.

 

Hollywood gülüşü fiyatı ne kadar?

 

Hollywood gülüşü fiyatları hastanın arzu ettiği görünüm ile güncel olarak ağız ve diş görünümü arasındaki bağıntıya göre değişkenlik göstermektedir. Konya gülüş tasarımı adı altında yer alan Konya Hollywood gülüşü, hastanın büyük değişiklik talep etmesi durumunda uzayan tedavi sürelerine erişebilmekte, söz konusu durum fiyat farklarının oluşmasına sebep olabilmektedir.

 

Gülüş tasarımı dişlere zarar verir mi?

 

Konya gülüş tasarımı orijinal dişlere herhangi bir zarar vermemesiyle bilinmektedir. Ancak, tüm bunlara rağmen, bu tedaviyi görmeden önce  Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu ve Dr. Hu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uzmanlarının ziyaret edilmesi, bu tedaviye uygun bir hasta olunup olunmadığı konusunda bilgi alınması büyük önem taşımaktadır.

 

Görüşme esnasında Konya diş hekimi Dr. Hamza Ulu Konya Hollywood gülüşü ve tüm süreçleri hakkında hastayı bilgilendirecek, buna bağlı oluşacak fiyatlardan bahsedecek ve kavuşmak istediğiniz görünüme en uygun estetik süreci tasarlayacaktır. Konya gülüş tasarımı adı altında gerçekleşecek olan bu tedavi yöntemi sonrasında hasta daha estetik ve güzel bir ağız görünümüne kavuşarak, bireysel ve sosyal olarak özgüven tazeleyecektir.

 

Anahtar Kelimeler: konya Hollywood gülüşü, konya diş hekimi, konya gülüş tasarımı, Hollywood gülüşü fiyatları

5/5 - (3 Oylama)
Sohbet Başlat
Randevu İçin Bize Yazın
Merhaba.
Randevu oluşturmak ister misiniz?